HAKKIMIZDA

Şirketimiz Borsa İstanbul üyesidir. İstanbul Altın Borsası (İAB) üzerinden LBMA* içi altın, gümüş, platin, paladyum gibi madenlerin ticaretini yapmaktadır.

(*) Londra Külçe Piyasası Birliği (LBMA) küresel müşteri tabanına sahip uluslararası bir ticaret birliğidir ve rafinasyon standartlarının belirlenmesi, ticari belgelerin ve altın ticaretindeki uygulamaların geliştirilmesi gibi birçok alanda faaliyette bulunmaktadır.

Şirketimiz LMBA’a üye olan ve dolayısıyla tüm dünyada geçerliliği olan külçelerin alım-satımını gerçekleştirmektedir.

Şirketimiz yetkili kurumlarla ( T.C Maliye Bakanlığı, T.C Hazine Müsteşarlığı, T.C Merkez Bankası, Türkiye İstatistik Kurumu ve T.C Maliye Bakanlığı Mali Suçları Araştırma Kurulu) devamlı bilgi değişimde bulunmaktadır.

Şirketimiz genç ve dinamik çalışan kadrosuyla yatırımcılarına en iyi hizmeti verme çabalarının yanı sıra; eğitim ve spor başta olmak üzere pek çok alanda topluma ve bireye hizmet etmek çabasındadır. Bunun en iyi örneklerinden biri İstanbul Bölgesel Ligi’nde mücadele edecek olan Doruk Spor ’a verdiğimiz sponsorluk desteğidir.

MİZYONUMUZ

Faaliyette bulunduğumuz sektörlerde; bireye ve topluma saygılı, hukuka, ekonomik ve ahlaki ilkelere bağlı kalarak, diğer yatırımcı kuruluşlardan farklı olup eğitim ve spora da katkıda bulunarak, çalışanlarının ve yatırımcılarının beklentilerini en üst seviyede karşılamaktır.

VİZYONUMUZ

Şirketlerimiz geçmişten günümüze hizmet vermiş olduğu her sektörde zirvede yer almıştır. Öncelikli hedefimiz; bu alışkanlığı devam ettirmek, hızlı ve anlayışlı hizmet alarak kaliteli ürüne sahip olmak isteyen her yatırımcının aklına gelecek ilk firma olmaktır.